Школа сенсу

Home  >>  Школа сенсу

picture

Школа сенсу

«У житті немає іншого сенсу, крім того, який людина сама надає їй, розкриваючи свої сили, живучи плідно. (с) Еріх Фромм. 

Про школу
Школа виникла у найважчий для України час — 2014 року. Тоді в нашій країні за рік відбулось більше, ніж за попередні 23 роки. В такому потоці подій багатьом дуже важко зрозуміти: як жити далі? Де брати сили, де брати цілі? Як будувати своє життя у нестабільній країні? На що опиратись? До чого прагнути…? Школа сенсу виникла як відповідь на ці та багато інших питань. Автором проекту витупив Олександр Корнієнко, тренер, психолог, підприємець, один із авторів проекту Unidream. Школи сенсу було проведено на зимових проектах Unidream winter 2015 та Unidream winter 2016.

Про учасників

Участь у Школі приймають дуже різні слухачі: від 16 до 35 років, різних професій, статусів та світоглядів. Об’єднує усіх лише одне: кожен з них прагне розвиватися і не стояти на місці. При цьому маючи сміливість говорити вголос про те, що їх турбує, брати відповідальність за своє життя і рухатись далі.

Про програму

Програма Школи сенсу – це синтезекзистенційної психології та психотерапії, сучасних методів освіти дорослих (тренінг, коучінг), духовних традицій різних культур і народів світу, творчого досвіду, енергетичних практик.
Завдяки такому поєднанню кожен учасник не просто отримає потрібний досвід, а й зможе перетворити його у реальні зміни свого життя.
Шодня, протягом 6 днів ви будете спілкуватись, робити вправи, грати в ігри, медитувати, займатись йогою, роздумувати, обговорювати тексти всесвітньої мудрості, ділитися відчуттями, планувати майбутнє, переживати усі почуття світу, бути щасливими.

Школа сенсу для тих, хто шукає відповідь на такі важливі питання:

Якою може бути моя життєва місія? В чому моє покликання? Що робить мене щасливим? Для чого я дію? Які в мене мрії і якими можуть бути цілі? Який я справжній? Чого я хочу? Яким я хочу бачити своє життя?

Школа сенсу для тих, хто хоче розібратись у своїх стосунках із Данинами буття: Сенсом, Вибором та Відповідальність, Життям та Смертю, Унікальністю, Часом та Простором.

Про ведучого


Автор і ведучий програми – Олександр Корнієнко. Тренер, мотиваційний спікер. На його навчальних заходах побувало більше 5000 людей по всьому світі. Інженер за першою освітою, Базовий консультант Позитивної психотерапії — за другою.

Побував у 16 країнах на 4 континентах. У подорожах досліджував духовні практики різних культур та ставлення різних народів до Щастя та Успіху.

Учасник першої в Україні програми з екзистенційного коучінгу.  В 2014 році створив авторську програму Школа сенсів, яка побудована в гармонії ультрасучасного екзистенційного підходу в психотерапії та древніх духовних традцій з усього світу.

 

Зареєструватись!