Розпочався набір на проект UNIDREAM / winter 2014

Home  >>  Uncategorized  >>  Розпочався набір на проект UNIDREAM / winter 2014

Розпочався набір на проект UNIDREAM / winter 2014

30
Май,2013

off


bridge_winter-wallpaper-1600x900Перший?
 Вже більше 8 років ми, оргкоманда проекту UNIDREAM, проводимо різноманітні всеукраїнські освітні проекти, школи і табори. За цей час ми отримали величезний практичний досвід реалізації подібних заходів, тому, ми трохи знаємо рецепт успіху такого проекту і впевнено можемо стверджувати, що він насправді перший і не має аналогів.
Будь першим!

Зимовий? Невже якісно навчатись і відпочивати одночасно можливо? Можливо з UNIDREAM! Ми добре продумали навчальну програму так, щоби Ти встигав і навчатись, і відпочивати. І саме для цього ми обладнали всім необхідним для навчання готель Наталія, що знаходиться в селищі Гукливий Закарпатської області.

І головне: вартість відпочинку + вартість навчання = вартість відпочинку.
Відпочивай зі змістом!

Прийняти участь в UNIDREAM прямо зараз!

Унікальний? UNIDREAM дозволяє одночасно навчатись і спілкуватись більше ніж 100 учасникам по 9-ти окремим навчальним програмам.  Це дозволить учасникам допомагати один одному втілювати отримані знання та навички в життя під час практичних занять і, найголовніше,  обмінюватись отриманими досвідом, емоціями і враженнями :)
Неповторний досвід!

Прийняти участь в UNIDREAM прямо зараз!

Інноваційний? Тільки надсучасні методи навчання, новітні знання, професійні спікери й досвідчені тренери-практики – інше UNIDREAM собі не може дозволити. Ми постійно навчаємось і вдосконалюємось, щоб відповідати актуальним вимогам тих, кого хочемо навчати. Ми отримуємо задоволення від своєї праці, тільки коли бачимо реальні результати.
Сучасне навчання!

Прийняти участь в UNIDREAM прямо зараз!

Освітній? Ми прагнемо змін на краще  і якісна освіта – це те, що, прискорить втілення наших мрій. Ми віримо, що навчатись з комфортом, задоволенням і неймовірним бажанням реально, і залежить це як від тих, хто навчає, так і від тих, хто навчається. Тому UNIDREAM завдяки ТОБІ має одночасно стати і альтернативою, і прикладом для класичної освіти.
Мрія здійснюється!

Прийняти участь в UNIDREAM прямо зараз!

Comments are closed.